Pzt - Cuma : 09:00 - 17:00

Spor Organizasyonları

1481 Sports Event

Yurt içinde ve dışında; sektörünün en iyisi olan kadromuzla birlikte; seçkin spor kulüplerinin ve kurumsal şirketlerin organizasyonlarını tasarlıyor ve yönetiyoruz.Spor Organizasyonları

1481 Sports Event

Organizasyon

Konaklama

Transferler / Lojistik

Güvenlik

Organizasyon

Galatasaray Spor Kulübü’nün 17 yıllık resmi seyahat acentası olmanın yanı sıra; Türkiye’nin futbol organizasyonlarında uzmanlaşmış tek organizasyon şirketiyiz.

Yurt içinde ve dışında; sektörünün en iyisi olan kadromuzla birlikte; seçkin spor kulüplerinin ve kurumsal şirketlerin organizasyonlarını tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Spor etklinliğini planlıyor ve bütün bu tür organizasyonların ihtiyacı olan konaklama, lojistik vb. hazırlıklarını özenle yapıyoruz.

Dünyanın çeşitli yerlerinde, yüzlerce organizasyon yaptık. Bir takımın en rahat ve sorunsuz şekilde, rezervasyon sürecinden evlerine gidene kadar tüm evrelerinde kendilerini güvenli ellerde hissetmelerini sağlıyoruz. Bu konuda rakipsiz bir hizmet veriyoruz.

Deneyimlediğimiz takımlar arasında; Real Madrid, Manchester City, Juventus, Lazio, Arsenal, Atletico Madrid, Benfica bulunmaktadır ve daha fazlası “Referanslar” sayfamızdadır.

Konaklama

Takımın ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun konaklama yerini seçmek, en iyi fiyatı almak. Hazırlık aşamasında, operasyon sırasında ve sonrasında müşteriye 7/24 destek vermek. Yiyecek, içecek ve her türlü özel ihtiyacın karşılanması.

Transfer

Havadan , karadan ve denizden her türlü transfer hizmetlerinin sağlanması.

Güvenlik

Spor kulüplerinin ihtiyacı olan düzeyde güvenliklerinin sağlanması.