Pzt - Cuma : 09:00 - 17:00

Etkinlik & Organizasyon

1481 Sports Event

Pek çok yerli ve yabancı şirket için, ses getiren toplantı ve etkinliklere, ürün lansmanlarına, unutulmaz seyahatlere binlerce kez imza atmış deneyimli bir hizmet ailesinin etik değerlerini, kültürünü ve satın alma gücünü sunuyoruz sizlere.

Stratejik Planlama

Gerçekleştireceğiniz etkinlik ne olursa olsun amaca ulaşmak, bütçe optimizasyonu sağlamak, katılımcı memnuniyetini üst seviyeye çıkartmak, beklentilerin doğru tespiti ve doğru planlamayla mümkündür.

Konsept Tasarım

Rekabetin sınırsız ve yıpratıcı olduğu iş dünyasında etkinliğinizin fark yaratabilmesi, beklentilere, katılımcı profiline, firma hedeflerine uygun bir konsept dahilinde gerçekleştirilmesiyle kolaylaşır.

Mekan - Destinasyon Seçimi

Mekan, tesis, destinasyon seçiminde, programların oluşturulmasında, 2013’ den bu yana Türkiye’ de ve dünya'da yüzlerce kurumsal etkinlik gerçekleştiren 1481’ in mesleki hafızası en önemli yardımcınız olacaktır.

Eğlence ve Aktiviteler

Pek çok yerli ve yabancı şirket için, ses getiren etkinliklere, ürün lansmanlarına, unutulmaz seyahatlere yüzlerce kez imza atmış deneyimli bir hizmet ailesinin etik değerlerini, kültürünü ve satın alma gücünü sunuyoruz sizlere.

Transfer Hizmetleri

Yurt içi yurt dışında araç ve transfer hizmetler. Şoförlü araç hizmetleri.

Toplantı Hizmetleri

Toplantı akışı içerik tasarımı ve yönetimi, toplantı salonu ve sahne tasarımı, podyum kiralama, podyum kaplama, backdrop üretimi. Teknik ekipman projelendirme ve temini, dev ekranlarda çarpıcı sunumlar ve prodüksiyonlar.

159
KURUMSAL ETKİNLİKLER
47
YURTDIŞI ETKİNLİKLERİ
640
SPOR ETKİNLİKLERİ
4
KONGRELER

Organizasyonlar

1481 Sports Event

Münferit Seyahatler

Grup Organizasyonları

Münferit Seyahatler

√ Yurtiçi ve yurtdışında münferit otel rezervasyonları

√ Yurt içi ve yurtdışında kişiye özel turlar

√ Vize departmanı

Grup Organizasyonları

√ Bayi toplantıları

√ Personel Motivasyon Gezileri

√ Lansman Organizasyonları

√ Eğitim ve Dönem Toplantıları

√ Teşvik ve Kota Gezileri