Pzt - Cuma : 09:00 - 17:00

Hakkımızda

1481 Sports Event

1481 alanındaki en iyi etkinlik yönetim ve organizasyon şirketi olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacı ile 2003 yılında kurulmuş A grubu seyahat acentasıdır. Takım çalışmasına ve iletişime inanır, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle aramızdaki en büyük bağın karşılıklı güven olduğunu biliriz. Başarı için her gün kendimizi yenilemek gerektiğini bilerek hareket ederiz.

Şirketinize, kurumsal projeler ile ilgili her türlü desteği veren 1481 Sports Event, kısa sürede en yaratıcı işleri ortaya koymak için anahtar teslim projeler hazırlar. Spor organizasyonları, kurumsal eğlence organizasyonları, sanat etkinlikleri, konserler, özel davetler için sıra dışı mekan çözümleri, kurumların kimliğine uygun konsept tasarımlar sunar. 1481, Türk Sporu'nun temel taşlarından, Galatasaray Spor Kulübü'nün uzun yıllardır resmi acentasıdır.

Deneyimin Tadına Varın

İhtiyacınıza göre destek sağlayan tamamen esnek bir etkinlik yönetimi hizmeti sunuyoruz. Hem büyük hem de küçük etkinlikleri organize etmek için uygun çözümleri sunuyoruz.

Tamamen Profesyonel Hizmet

Konusunda uzman bir proje ekibimiz, istediğinizi tam olarak sunabilmeniz için baştan sona sizinle birlikte çalışacaktır. Hizmetimiz güvenilir, verimli ve tutarlıdır.

Unutulmaz Bir Deneyim

Ayrıntılara dikkat ederek plan yaparken, etkili bir bütçeyle doğru adımlar ile hiçbirşeyi şansa bırakmadan başarılı etkinlikler yürütmekten gurur duyuyoruz.

Tutkumuzu Hissedeceksiniz

İşimiz bizim en büyük tutkumuz ve neşe kaynağımızdır. İşimize olan tutkumuz, olağanüstü sonuçlar elde etmemiz için bizlere ilham veren yakıttır.

Daima Yeni, Daima Farklı

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ama müşterileri ile yüzyüze iletişimden de vazgeçmeyen, kendisiyle çalışan herkese "artı değer katan" bir şirketiz.

Değerlerimizle Hareket Ederiz

Takım çalışmasına ve iletişime inanırız. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle aramızdaki en büyük bağın karşılıklı güven olduğunu biliriz.

3750
YAPILAN ETKINLIKLER
934
SPOR ORGANIZASYONLARI
459
ULUSLARARASI KONGRELER
9850
MÜNFERIT HIZMETLER

Hizmetlerimiz

1481 Sports Event Başlıca Hizmetlerimiz

Sportif Organizasyonlar

Özel Etkinlikler

Uluslararası Kongreler

Yurtdışı Organizasyonlar

Münferit Rezervasyonlar

Sportif Organizasyonlar

Spor etkinliklerinin organizasyonu ve yönetimi, bu son derece hassas ve kendine özgü olayda bilgi ve deneyim gerektirir. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, bir etkinliğin tüm lojistik, operasyonel ve pazarlama bileşenlerini koordine eden etkinlik yönetimi yetenekleri sağlar. İlk yaratımdan olay sonrası temizlemeye kadar başarıyı garanti ediyoruz. 1481 Sports Event, farklı yerlerdeki ve zorlu mekanlardaki farklı spor etkinliklerini tasarlama, geliştirme ve yönetme konusunda uzmandır.

1481, Türk Sporu'nun temel taşlarından, Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi acentasıdır. Kulübün tüm branşlarına uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Özel Etkinlikler

Şirketinize, kurumsal projeler ile ilgili her türlü desteği veren 1481 Sports Event, kısa sürede en yaratıcı işleri ortaya koymak için anahtar teslim projeler hazırlar. Kurumsal eğlence organizasyonları, sanat etkinlikleri, konserler, özel davetler için sıra dışı mekan çözümleri, kurumların kimliğine uygun konsept tasarımlar sunar.

Uluslararası Kongreler

Ulusal ve uluslararası üst düzey kongre organizasyonları, stratejik bir planlama kusursuz uygulama ile hayata geçirilir.

Yurtdışı Organizasyonlar

Kurumunuzun bayi, teşvik, kota gezileri ve toplantıları yurtiçinde olduğu gibi dünya çapındaki tüm destinasyonlarda aynı titizlik ve global anlayışla gerçekleştirilir. Uluslararası kongrelere katılım ve kongre süresince gerçekleştirilecek aktiviteler, kongrenin gerçekleştiği destinasyonun lokal özelliklerine göre planlanır. Deneyimli kadro aynı zamanda, gruplar için charter kiralar ve uçak büyütme operasyonları yapar.

Münferit Rezervasyonlar

1481 Sports Event, ihtiyacınz olan uçak biletleri, vize işlemleri, otel rezervasyonları, transfer hizmetleri ve araç kiralama gibi birçok hizmetinden faydalanabilirsiniz.